Zawody II stopnia - część ustna

Zawiadamiam uprzejmie, że okręgowe  eliminacje ustne XLVII Olimpiady odbędą się 4 marca br.w XIII Liceum Ogólnokształcącym we Wrocławiu, ul.Haukego-Bosaka 33 - 37

 

 

Przewidywany czas ogłoszenia wyników:  nie wcześniej niż o godz. 13.00

 

 

Prace uczestników  niezakwalifikowanych można obejrzeć w sekretariacie XIII LO od 27 lutego br.  (poniedziałki –piątki) w godz. 8.00 – 14.30 oraz w dniu eliminacji ustnych do godz. 12.00

 

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w zawodach do 3 marca,  e-mail:      jtarnacki@wp.pl

Poniżej podaję przybliżony czas rozmów olimpijczyków z poszczególnymi komisjami:

imię

nazwisko

godz.

Anastazja

Adamczyk

9.55

Bernardeta

Bartczak

10.15

Antonina

Bensari

10.15

Julia

Borowiec

10.15

Julia

Byra

10.35

Daria

Chłopicka

11.35

Martyna

Cisakowska

10.55

Emilia

Dawiec

11.35

Magdalena

Doktor

9.55

Aleksandra

Drzewińska

12.35

Jakub

Famulski

10.15

Anna

Fidelak

9.55

Katarzyna

Franczyk

9.15

Maria

Gołecka

10.35

Michał

Górniak

12.15

Jakub

Horbacz

9.35

Anna

Iluk

9.55

Paulina

Jacykowska

9.15

Kamila

Kaźmierczak

10.15

Karol

Kobiałka

11.35

Julia

Kondracka

10.35

Natalia

Kostrzewa

10.55

Martyna

Kowalska

9.15

Katarzyna

Kubacka

11.55

Martyna

Kukuła

10.35

Wiktoria

Kulesza

10.55

Paweł

Lubas

10.35

Oliwia

Majchrowska

11.35

Mateusz

Malec

9.55

Iga

Mamotiuk

10.35

Aleksandra

Mielczarek

11.55

Agnieszka

Migacz

9.35

Joanna

Mirowska

11.35

Magdalena

Młotek

9.55

Maja

Orłowska

11.15

Maria

Pastwa

9.15

Edmund

Pelc

9.15

Olga

Pyka

11.55

Krzysztof

Retych

9.15

Anna

Rózga

10.55

Halina

Sękowska

9.35

Katarzyna

Siekaniec

9.35

Adam

Sierakowski

9.35

Katarzyna

Sobol

11.15

Natalia

Staniak

10.55

Aleksandra

Subczak

11.15

Noemi

Szafrańska

11.15

Bartosz

Szyler

10.55

Ewa

Tucholska

11.15

Aleksandra

Wach

9.35

Aleksandra

Wawrzyniak

12.15

Agata

Wieruchowska

11.15

Julia

Zdobylak

10.15

Natalia

Zdziechowicz

12.30