KO Białystok - komisje egzaminacyjne, część ustna zawodów II stopnia

Szanowni Państwo,

  oto orientacyjny porządek zawodów, które odbędą się w sobotę 6 marca. Linki do pokojów egzaminacyjnych zostaną przesłane uczestnikom na konta w domenie ibl.waw.pl.

 

Komisja I

  1. Wojciech Łabacz  ( 9:00 – 9:20)   I LO Suwałki
  2. Katarzyna Kamińska ( 9:20 – 9:40)  I LO Suwałki
  3. Weronika Daria Głośna ( 9:40 – 10:00)  III LO Suwałki
  4. Maria Hanna Nejman  ( 10:00 – 10:20)  II LO Białystok
  5. Aleksandra Teresa Oleksiuk (10:20 – 10:40) LO Siemiatycze
  6. Michał Sztachelski  ( 10:40 – 11:00) I LO Białystok
  7. Weronika Zienkiewicz  ( 11:00 – 11:20) I LO Białystok
  8. Natalia Bieniek  ( 11:20 – 11:40) I LO Łomża
  9. Anita Niemyjska  ( 11:40 – 12:00) II LO Białystok

 

Komisja II

 

  1. Julia Strankowska  ( 9:00 – 9:20) II LO Białystok
  2. Natalia Bielecka  ( 9:20 – 9:40) II LO Białystok
  3. Weronika Kijewska ( 9:40 – 10:00) I LO Suwałki
  4. Klaudia Kuczyńska ( 10:00 – 10:20) II LO Augustów
  5. Anna Markowska (10:20 -10:40) II LO Białystok
  6. Małgorzata Olesińska ( 10:40 – 11:00) II LO Białystok
  7. Weronika Ostrowska  (11:00 – 11:20) I LO Białystok
  8. Katarzyna Prokop  ( 11:20 – 11:40) I LO Suwałki
  9. Barbara Pużyńska  (11:40 – 12:00) II LO Augustów
  10. Olga Wysocka   12:00 – 12:20) II LO Augustów 
  11. Mateusz Kozicz ( 12:20 – 12:40) IV LO Białystok
  12. Ewa Wilczewska ( 12:40 – 13:00) I LO Białystok

 

Komisja III

 

  1. Edgar Jakub Bagiński ( 9:00 – 9:20) I LO Łomża
  2. Anna Hryniewicka ( 9:20 – 9:40) IV LO Białystok
  3. Barbara Dorota Jakubowska ( 9:40- 10:00) VI LO Białystok
  4. Klaudia Karwowska ( 10:00 – 10:20) LO Grajewo
  5. Karolina Polkowska ( 10:20 – 10:40) III LO Białystok
  6. Zuzanna Rybarczyk ( 10:40 – 11:00) II LO Białystok
  7. Błażej Bobowik ( 11:00 – 11:20)  II LO Białystok
  8. Dominik Juchniewicz  ( 11:20 – 11:40) II LO Białystok
  9. Karolina Bilmin ( 11:40 – 12:00) II LO Białystok
  10. Jakub Kloza  ( 12:00 – 12:20) II LO Białystok